ELINO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36300829
DIČ: 2020175124
IČ DPH: SK2020175124
nám. sv. Anny 16, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: nám. sv. Anny 16, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.20
Dátum vzniku: 1. 1. 1998
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1998
Spisová značka: Sro/10765/R
Predmet podnikania (výber): - elektroinštalačné práce; - montáž hromozvodov; - výroba rozvádzačov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Bečárová od 1. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Miroslav Bečár od 17. 5. 2007
    konateľspoločník
  • Tomáš Bečár od 1. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Kristína Bečárová od 9. 4. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELINO, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 13,3 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 270,5 tis. €.

270,5 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
272,2 tis. €
Celkové výnosy
321,3 tis. €
Aktíva
286,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,8 tis., 2022 64,0 tis., 2023 54,0 tis., 2024 15,3 tis., 2025 13,3 tis.202110,8 tis.202264,0 tis.202354,0 tis.202415,3 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 248,6 tis., 2022 392,3 tis., 2023 468,9 tis., 2024 240,6 tis., 2025 270,5 tis.2021248,6 tis.2022392,3 tis.2023468,9 tis.2024240,6 tis.2025270,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 270,5 tis. € 13,3 tis. €
2024 240,6 tis. € 15,3 tis. €
2023 468,9 tis. € 54,0 tis. €
2022 392,3 tis. € 64,0 tis. €
2021 248,6 tis. € 10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,1 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,2 tis. €
  • Finančné účty207,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov265,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,4 tis. €
  • Bankové úvery3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELINO, s.r.o. v konkurze?

ELINO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELINO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELINO, s.r.o. tržby 270,5 tis. €.

Je firma ELINO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELINO, s.r.o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je ELINO, s.r.o. platiteľom DPH?

ELINO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELINO, s.r.o. sídli?

ELINO, s.r.o. má sídlo na adrese nám. sv. Anny 16, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026