HARMONIA Partizánske, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36296856
DIČ: 2021367326
IČ DPH: SK2021367326
Námestie SNP 143, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 143, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 1. 7. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/19119/R
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu živnosti voľnej; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu živnosti voľnej; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Daniela Cibulková od 25. 6. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HARMONIA Partizánske, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
156,3 tis. €
Aktíva
47,3 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,7 tis., 2022 27,5 tis., 2023 4,9 tis., 2024 22,9 tis., 2025 14,7 tis.202121,7 tis.202227,5 tis.20234,9 tis.202422,9 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 979,7 tis., 2022 952,1 tis., 2023 871,8 tis., 2024 933,3 tis., 2025 1,0 mil.2021979,7 tis.2022952,1 tis.2023871,8 tis.2024933,3 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 14,7 tis. €
2024 933,3 tis. € 22,9 tis. €
2023 871,8 tis. € 4,9 tis. €
2022 952,1 tis. € 27,5 tis. €
2021 979,7 tis. € 21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,6 tis. €
  • Zásoby65,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky81,9 tis. €
  • Finančné účty4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky291 €
  • Krátkodobé záväzky103,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HARMONIA Partizánske, s.r.o. v konkurze?

HARMONIA Partizánske, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HARMONIA Partizánske, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HARMONIA Partizánske, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma HARMONIA Partizánske, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HARMONIA Partizánske, s.r.o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je HARMONIA Partizánske, s.r.o. platiteľom DPH?

HARMONIA Partizánske, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HARMONIA Partizánske, s.r.o. sídli?

HARMONIA Partizánske, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie SNP 143, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026