Sitka Trenčín, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36293636
DIČ: 2020174695
IČ DPH: SK2020174695
Zadunajská cesta 8, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 8, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 7. 2. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 9. 1997
Spisová značka: Sro/146955/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - poskytovanie vyššieho vzdelávania, organizovanie vzdelávacích kurzov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Vachalková od 17. 4. 2019
    konateľ
  • KABI REAL a.s. od 30. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sitka Trenčín, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 40,0 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 679,0 tis. €.

679,0 tis. €
Tržby
40,0 tis. €
Strata
679,8 tis. €
Celkové výnosy
766,1 tis. €
Aktíva
751,1 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
−4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37,6 tis., 2022 1,7 mil., 2023 123,1 tis., 2024 192,6 tis., 2025 −40,0 tis.2021−37,6 tis.20221,7 mil.2023123,1 tis.2024192,6 tis.2025−40,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 tis., 2022 5,8 mil., 2023 539,8 tis., 2024 906,2 tis., 2025 679,0 tis.20215,3 tis.20225,8 mil.2023539,8 tis.2024906,2 tis.2025679,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 679,0 tis. € -40,0 tis. €
2024 906,2 tis. € 192,6 tis. €
2023 539,8 tis. € 123,1 tis. €
2022 5,8 mil. € 1,7 mil. €
2021 5,3 tis. € -37,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok20,0 tis. €
  • Zásoby6,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky230,0 tis. €
  • Finančné účty489,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy124,8 tis. €
  • Fondy zo zisku752 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov658,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-40,0 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Dlhodobé záväzky14,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sitka Trenčín, s. r. o. v konkurze?

Sitka Trenčín, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sitka Trenčín, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sitka Trenčín, s. r. o. tržby 679,0 tis. €.

Je firma Sitka Trenčín, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sitka Trenčín, s. r. o. vykázala stratu 40,0 tis. €.

Je Sitka Trenčín, s. r. o. platiteľom DPH?

Sitka Trenčín, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sitka Trenčín, s. r. o. sídli?

Sitka Trenčín, s. r. o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 8, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026