SI REAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36292788
DIČ: 2022168379
IČ DPH: SK2022168379
Tematínska 5/A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tematínska 5/A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 13. 4. 2006
Základné imanie: 15,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2006
Spisová značka: Sro/40231/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); činnosť organizačných a ekonomických poradcov v rozsahu voľnej živnosti; obstrávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Pramuk od 18. 8. 2018
    konateľ
  • Ing. Tomáš Valaška od 21. 1. 2020
    konateľ
  • Radoslav Čuha od 1. 4. 2021
    konateľ
  • ProCare, a.s. od 21. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SI REAL, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 434 % na 792,9 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
792,9 tis. €
Zisk
13,9 mil. €
Celkové výnosy
13,2 mil. €
Aktíva
12,6 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
73,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 676,3 tis., 2022 639,2 tis., 2023 87,5 tis., 2024 148,4 tis., 2025 792,9 tis.2021676,3 tis.2022639,2 tis.202387,5 tis.2024148,4 tis.2025792,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,3 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,5 mil.20211,5 mil.20221,5 mil.20231,3 mil.20242,1 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 792,9 tis. €
2024 2,1 mil. € 148,4 tis. €
2023 1,3 mil. € 87,5 tis. €
2022 1,5 mil. € 639,2 tis. €
2021 1,5 mil. € 676,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok142,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,4 mil. €
  • Finančné účty868 €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 mil. €
  • Kapitálové fondy6,2 mil. €
  • Fondy zo zisku190,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-9,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie792,9 tis. €
  • Rezervy19,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky497 €
  • Krátkodobé záväzky632,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SI REAL, s. r. o. v konkurze?

SI REAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SI REAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SI REAL, s. r. o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma SI REAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SI REAL, s. r. o. dosiahla zisk 792,9 tis. €.

Je SI REAL, s. r. o. platiteľom DPH?

SI REAL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SI REAL, s. r. o. sídli?

SI REAL, s. r. o. má sídlo na adrese Tematínska 5/A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026