KMG TOP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36289400
DIČ: 2022154255
IČ DPH: SK2022154255
Odbojárov 560, Tovarníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odbojárov 560, Tovarníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 30. 3. 2006
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17922/N
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti ( maloobchod ); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Krajčík od 27. 8. 2014
    konateľspoločník
  • Juraj Krajčík od 27. 8. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KMG TOP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 56 % na 321,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 10,1 mil. €.

10,1 mil. €
Tržby
321,9 tis. €
Zisk
10,7 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
9,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 322,2 tis., 2022 720,7 tis., 2023 612,2 tis., 2024 206,3 tis., 2025 321,9 tis.2021322,2 tis.2022720,7 tis.2023612,2 tis.2024206,3 tis.2025321,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,5 mil., 2022 9,7 mil., 2023 9,4 mil., 2024 9,7 mil., 2025 10,1 mil.20216,5 mil.20229,7 mil.20239,4 mil.20249,7 mil.202510,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,1 mil. € 321,9 tis. €
2024 9,7 mil. € 206,3 tis. €
2023 9,4 mil. € 612,2 tis. €
2022 9,7 mil. € 720,7 tis. €
2021 6,5 mil. € 322,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok751,0 tis. €
  • Zásoby2,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky415,8 tis. €
  • Finančné účty67,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy35,7 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie321,9 tis. €
  • Rezervy6,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky433,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KMG TOP s.r.o. v konkurze?

KMG TOP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KMG TOP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KMG TOP s.r.o. tržby 10,1 mil. €.

Je firma KMG TOP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KMG TOP s.r.o. dosiahla zisk 321,9 tis. €.

Je KMG TOP s.r.o. platiteľom DPH?

KMG TOP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KMG TOP s.r.o. sídli?

KMG TOP s.r.o. má sídlo na adrese Odbojárov 560, Tovarníky, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026