I&N innovative, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36288322
DIČ: 2022159183
IČ DPH: SK2022159183
Ostrov 456, Ostrov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ostrov 456, Ostrov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.21
Dátum vzniku: 1. 4. 2006
DPH: Platiteľ DPH od 2. 8. 2016
Spisová značka: Sro/18299/T
Predmet podnikania (výber): návrhy, výroba, povrchové úpravy a montáž nábytku; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Mizera od 10. 12. 2015
    konateľspoločník
  • Marek Racík od 8. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Nikolas Mizera, BA od 10. 12. 2015
    konateľspoločník
  • Viera Bakóová od 24. 6. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I&N innovative, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 178,2 tis. €.

178,2 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Strata
182,4 tis. €
Celkové výnosy
134,8 tis. €
Aktíva
28,9 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,8 tis., 2022 37,5 tis., 2023 6,5 tis., 2024 41,2 tis., 2025 −2,3 tis.202157,8 tis.202237,5 tis.20236,5 tis.202441,2 tis.2025−2,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,3 tis., 2022 187,6 tis., 2023 177,3 tis., 2024 201,4 tis., 2025 178,2 tis.2021114,3 tis.2022187,6 tis.2023177,3 tis.2024201,4 tis.2025178,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 115,9 tis., 2022 188,6 tis., 2023 184,6 tis., 2024 209,0 tis., 2025 182,4 tis.2021115,9 tis.2022188,6 tis.2023184,6 tis.2024209,0 tis.2025182,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 11,8 tis., 2022 10,3 tis., 2023 2,4 tis., 2024 11,8 tis., 2025 960202111,8 tis.202210,3 tis.20232,4 tis.202411,8 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 178,2 tis. € -2,3 tis. €
2024 201,4 tis. € 41,2 tis. €
2023 177,3 tis. € 6,5 tis. €
2022 187,6 tis. € 37,5 tis. €
2021 114,3 tis. € 57,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,5 tis. €
  • Zásoby99 €
  • Krátkodobé pohľadávky80,6 tis. €
  • Finančné účty32,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky66,5 tis. €
  • Bankové úvery26,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I&N innovative, s.r.o. v konkurze?

I&N innovative, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I&N innovative, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I&N innovative, s.r.o. tržby 178,2 tis. €.

Je firma I&N innovative, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I&N innovative, s.r.o. vykázala stratu 2,3 tis. €.

Je I&N innovative, s.r.o. platiteľom DPH?

I&N innovative, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I&N innovative, s.r.o. sídli?

I&N innovative, s.r.o. má sídlo na adrese Ostrov 456, Ostrov, 922 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026