METALSTAR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36288233
DIČ: 2022149756
Pod Hôrkou 426, Jacovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Hôrkou 426, Jacovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 24. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17894/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľské služby v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Smatana od 12. 2. 2015
    konateľ
  • Angelika Smatanová od 12. 2. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALSTAR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 17,5 tis. €.

17,5 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
106,6 tis. €
Aktíva
105,1 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 12,2 tis., 2023 8,8 tis., 2024 11,6 tis., 2025 7,3 tis.202112,6 tis.202212,2 tis.20238,8 tis.202411,6 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,3 tis., 2022 21,7 tis., 2023 22,3 tis., 2024 22,1 tis., 2025 17,5 tis.202120,3 tis.202221,7 tis.202322,3 tis.202422,1 tis.202517,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,5 tis. € 7,3 tis. €
2024 22,1 tis. € 11,6 tis. €
2023 22,3 tis. € 8,8 tis. €
2022 21,7 tis. € 12,2 tis. €
2021 20,3 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie105,1 tis. €
  • Záväzky1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALSTAR, s.r.o. v konkurze?

METALSTAR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALSTAR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALSTAR, s.r.o. tržby 17,5 tis. €.

Je firma METALSTAR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALSTAR, s.r.o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Kde firma METALSTAR, s.r.o. sídli?

METALSTAR, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Hôrkou 426, Jacovce, 956 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026