Maro SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36287849
DIČ: 2022153298
IČ DPH: SK2022153298
Myjavská 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Myjavská 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 23. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2006
Spisová značka: Sro/39929/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Marko Valach od 23. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Maro SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 369 % na 12,4 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 668,6 tis. €.

668,6 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
674,6 tis. €
Celkové výnosy
339,5 tis. €
Aktíva
59,8 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
6,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 5,8 tis., 2023 6,6 tis., 2024 2,6 tis., 2025 12,4 tis.20213,4 tis.20225,8 tis.20236,6 tis.20242,6 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 388,4 tis., 2022 670,9 tis., 2023 549,4 tis., 2024 496,7 tis., 2025 668,6 tis.2021388,4 tis.2022670,9 tis.2023549,4 tis.2024496,7 tis.2025668,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 668,6 tis. € 12,4 tis. €
2024 496,7 tis. € 2,6 tis. €
2023 549,4 tis. € 6,6 tis. €
2022 670,9 tis. € 5,8 tis. €
2021 388,4 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok193,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky86,8 tis. €
  • Finančné účty59,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku924 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky279,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Maro SK, s.r.o. v konkurze?

Maro SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Maro SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Maro SK, s.r.o. tržby 668,6 tis. €.

Je firma Maro SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Maro SK, s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Je Maro SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Maro SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Maro SK, s.r.o. sídli?

Maro SK, s.r.o. má sídlo na adrese Myjavská 4, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026