SALUM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36286869
DIČ: 2022158479
Svätoplukova 18, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 18, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17872/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ľubomír Ševčík, MPH od 13. 10. 2020
    konateľ
  • Samuel Ševčík, MPH od 12. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SALUM, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 787 € a tržby jej narástli o 2 % na 182,1 tis. €.

182,1 tis. €
Tržby
787 €
Zisk
130,7 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 4,9 tis., 2023 −3,8 tis., 2024 4,7 tis., 2025 78720212,1 tis.20224,9 tis.2023−3,8 tis.20244,7 tis.2025787
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 130,8 tis., 2022 133,5 tis., 2023 167,6 tis., 2024 178,9 tis., 2025 182,1 tis.2021130,8 tis.2022133,5 tis.2023167,6 tis.2024178,9 tis.2025182,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 182,1 tis. € 787 €
2024 178,9 tis. € 4,7 tis. €
2023 167,6 tis. € -3,8 tis. €
2022 133,5 tis. € 4,9 tis. €
2021 130,8 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,4 tis. €
  • Záväzky108,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SALUM, s.r.o. v konkurze?

SALUM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SALUM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SALUM, s.r.o. tržby 182,1 tis. €.

Je firma SALUM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SALUM, s.r.o. dosiahla zisk 787 €.

Kde firma SALUM, s.r.o. sídli?

SALUM, s.r.o. má sídlo na adrese Svätoplukova 18, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026