GENETON s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36285595
DIČ: 2022154266
IČ DPH: SK2022154266
Ilkovičova 8, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ilkovičova 8, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.10
Dátum vzniku: 14. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2009
Spisová značka: Sro/39782/B
Predmet podnikania (výber): výskum a vývoj v oblasti biotechnológie a molekulárnej biológie; konzultačná, poradenská a vzdelávacia činnosť v oblasti biotechnológie v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radim Bobek od 1. 8. 2022
    konateľ
  • Explorea s.r.o. od 24. 3. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GENETON s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 524,2 tis. € a tržby jej klesli o 73 % na 364,7 tis. €.

364,7 tis. €
Tržby
524,2 tis. €
Strata
772,3 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
-124,7 tis. €
Vlastné imanie
109 %
Celková zadlženosť
−21,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 18,8 tis., 2023 59,9 tis., 2024 27,0 tis., 2025 −524,2 tis.20213,9 tis.202218,8 tis.202359,9 tis.202427,0 tis.2025−524,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 586,8 tis., 2022 266,9 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 364,7 tis.2021586,8 tis.2022266,9 tis.20231,2 mil.20241,4 mil.2025364,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 931,2 tis., 2022 1,2 mil., 2023 2,6 mil., 2024 1,7 mil., 2025 772,3 tis.2021931,2 tis.20221,2 mil.20232,6 mil.20241,7 mil.2025772,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,3 tis., 2022 11,4 tis., 2023 25,8 tis., 2024 8,8 tis., 2025 3,8 tis.20216,3 tis.202211,4 tis.202325,8 tis.20248,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 364,7 tis. € -524,2 tis. €
2024 1,4 mil. € 27,0 tis. €
2023 1,2 mil. € 59,9 tis. €
2022 266,9 tis. € 18,8 tis. €
2021 586,8 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok436,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,3 tis. €
  • Zásoby69 €
  • Krátkodobé pohľadávky900,7 tis. €
  • Finančné účty58,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-124,7 tis. €
  • Záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GENETON s.r.o. v konkurze?

GENETON s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GENETON s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GENETON s.r.o. tržby 364,7 tis. €.

Je firma GENETON s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GENETON s.r.o. vykázala stratu 524,2 tis. €.

Je GENETON s.r.o. platiteľom DPH?

GENETON s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GENETON s.r.o. sídli?

GENETON s.r.o. má sídlo na adrese Ilkovičova 8, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026