LINAX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36283762
DIČ: 2022145576
IČ DPH: SK2022145576
Záhradná 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradná 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 6. 3. 2006
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/39675/B
Predmet podnikania (výber): grafické práce pomocou počítačovej techniky podľa predlohy; automatizované spracovanie dát; inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Libor Navarčík od 6. 3. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Štefánia Navarčíková od 6. 3. 2006
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LINAX, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 218,6 tis. €.

218,6 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
171,2 tis. €
Aktíva
55,6 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,6 tis., 2022 2,6 tis., 2023 4,1 tis., 2024 773, 2025 1,4 tis.20216,6 tis.20222,6 tis.20234,1 tis.202477320251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 150,9 tis., 2022 160,4 tis., 2023 170,1 tis., 2024 221,7 tis., 2025 218,6 tis.2021150,9 tis.2022160,4 tis.2023170,1 tis.2024221,7 tis.2025218,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,6 tis. € 1,4 tis. €
2024 221,7 tis. € 773 €
2023 170,1 tis. € 4,1 tis. €
2022 160,4 tis. € 2,6 tis. €
2021 150,9 tis. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,6 tis. €
  • Záväzky115,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LINAX, spol. s r.o. v konkurze?

LINAX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LINAX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LINAX, spol. s r.o. tržby 218,6 tis. €.

Je firma LINAX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LINAX, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je LINAX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

LINAX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LINAX, spol. s r.o. sídli?

LINAX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Záhradná 2, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026