KÓŇASTAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36283509
DIČ: 2022147710
IČ DPH: SK2022147710
Hlavná 35/43, Veľký Kýr

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 35/43, Veľký Kýr Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17800/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Kóňová od 3. 3. 2006
    konateľspoločník
  • Daniel Kóňa od 1. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Pavol Kóňa od 1. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Pavel Kóňa od 3. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KÓŇASTAV s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,5 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 822,0 tis. €.

822,0 tis. €
Tržby
23,5 tis. €
Strata
951,2 tis. €
Celkové výnosy
375,5 tis. €
Aktíva
108,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 6,1 tis., 2023 42,4 tis., 2024 96,6 tis., 2025 −23,5 tis.20217,0 tis.20226,1 tis.202342,4 tis.202496,6 tis.2025−23,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,3 mil., 2025 822,0 tis.20211,3 mil.20221,3 mil.20232,0 mil.20242,3 mil.2025822,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 822,0 tis. € -23,5 tis. €
2024 2,3 mil. € 96,6 tis. €
2023 2,0 mil. € 42,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 6,1 tis. €
2021 1,3 mil. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok158,2 tis. €
  • Zásoby130,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,1 tis. €
  • Finančné účty2,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy63,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,5 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky242,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KÓŇASTAV s.r.o. v konkurze?

KÓŇASTAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KÓŇASTAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KÓŇASTAV s.r.o. tržby 822,0 tis. €.

Je firma KÓŇASTAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KÓŇASTAV s.r.o. vykázala stratu 23,5 tis. €.

Je KÓŇASTAV s.r.o. platiteľom DPH?

KÓŇASTAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KÓŇASTAV s.r.o. sídli?

KÓŇASTAV s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 35/43, Veľký Kýr, 941 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026