PYROKOMPLET s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36281280
DIČ: 2022133729
IČ DPH: SK2022133729
Diakovská 1238/13, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diakovská 1238/13, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.12
Dátum vzniku: 21. 2. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/18152/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Tománek od 26. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Pavol Lencsés od 21. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PYROKOMPLET s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 73 % na 7,5 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 487,2 tis. €.

487,2 tis. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
195,0 tis. €
Aktíva
94,5 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 160,8 tis., 2020 360, 2022 14,6 tis., 2023 4,3 tis., 2024 7,5 tis.2019160,8 tis.2020360202214,6 tis.20234,3 tis.20247,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 524,9 tis., 2020 590,0 tis., 2022 425,5 tis., 2023 394,7 tis., 2024 487,2 tis.2019524,9 tis.2020590,0 tis.2022425,5 tis.2023394,7 tis.2024487,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 487,2 tis. € 7,5 tis. €
2023 394,7 tis. € 4,3 tis. €
2022 425,5 tis. € 14,6 tis. €
2020 590,0 tis. € 360 €
2019 524,9 tis. € 160,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie94,5 tis. €
  • Záväzky100,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PYROKOMPLET s.r.o. v konkurze?

PYROKOMPLET s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PYROKOMPLET s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PYROKOMPLET s.r.o. tržby 487,2 tis. €.

Je firma PYROKOMPLET s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PYROKOMPLET s.r.o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je PYROKOMPLET s.r.o. platiteľom DPH?

PYROKOMPLET s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PYROKOMPLET s.r.o. sídli?

PYROKOMPLET s.r.o. má sídlo na adrese Diakovská 1238/13, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026