INOVAX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36280887
DIČ: 2022131254
IČ DPH: SK2022131254
Urbancova 2776/35, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Urbancova 2776/35, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 18. 2. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17756/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Michaláková od 18. 2. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Jana Michaláková od 18. 2. 2006
    konateľspoločník
  • PharmDr. Karol Michalák od 18. 2. 2006
    konateľspoločník
  • PharmDr. Karol Michalák od 4. 3. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INOVAX, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 66,9 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
66,9 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
429,0 tis. €
Aktíva
243,0 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −44,0 tis., 2022 3,8 tis., 2023 95,7 tis., 2024 198,6 tis., 2025 −66,9 tis.2021−44,0 tis.20223,8 tis.202395,7 tis.2024198,6 tis.2025−66,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,0 tis., 2022 306,9 tis., 2023 473,1 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,1 mil.2021152,0 tis.2022306,9 tis.2023473,1 tis.20241,2 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -66,9 tis. €
2024 1,2 mil. € 198,6 tis. €
2023 473,1 tis. € 95,7 tis. €
2022 306,9 tis. € 3,8 tis. €
2021 152,0 tis. € -44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok40,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok113,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok100,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,5 tis. €
  • Finančné účty124,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov303,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-66,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky170,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INOVAX, s.r.o. v konkurze?

INOVAX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INOVAX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INOVAX, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma INOVAX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INOVAX, s.r.o. vykázala stratu 66,9 tis. €.

Je INOVAX, s.r.o. platiteľom DPH?

INOVAX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INOVAX, s.r.o. sídli?

INOVAX, s.r.o. má sídlo na adrese Urbancova 2776/35, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026