Innovatrics, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36280712
DIČ: 2022139537
IČ DPH: SK2022139537
Pri vinohradoch 82, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri vinohradoch 82, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.10
Dátum vzniku: 4. 9. 2020
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2007
Spisová značka: Sro/39481/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; poradenské a konzultačné služby v oblasti informačných technológií vrátane systémovej údržby …

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Innovatrics, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 85 % na 5,1 mil. € a tržby jej narástli o 40 % na 33,0 mil. €.

33,0 mil. €
Tržby
5,1 mil. €
Zisk
35,9 mil. €
Celkové výnosy
42,3 mil. €
Aktíva
28,1 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
47,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 3,4 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,4 mil., 2025 2,7 mil., 2026 5,1 mil.20223,4 mil.20231,5 mil.20241,4 mil.20252,7 mil.20265,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 16,8 mil., 2023 19,2 mil., 2024 22,0 mil., 2025 23,6 mil., 2026 33,0 mil.202216,8 mil.202319,2 mil.202422,0 mil.202523,6 mil.202633,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 27,2 mil., 2026 35,9 mil.2022–2023–2024–202527,2 mil.202635,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 560,7 tis., 2026 1,1 mil.2022–2023–2024–2025560,7 tis.20261,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 33,0 mil. € 5,1 mil. €
2025 23,6 mil. € 2,7 mil. €
2024 22,0 mil. € 1,4 mil. €
2023 19,2 mil. € 1,5 mil. €
2022 16,8 mil. € 3,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,6 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok924,8 tis. €
  • Zásoby510,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,6 mil. €
  • Finančné účty4,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie830,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,1 mil. €
  • Rezervy191,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky74,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,9 mil. €
  • Bankové úvery66,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Innovatrics, s.r.o. v konkurze?

Innovatrics, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Innovatrics, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Innovatrics, s.r.o. tržby 33,0 mil. €.

Je firma Innovatrics, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Innovatrics, s.r.o. dosiahla zisk 5,1 mil. €.

Je Innovatrics, s.r.o. platiteľom DPH?

Innovatrics, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Innovatrics, s.r.o. sídli?

Innovatrics, s.r.o. má sídlo na adrese Pri vinohradoch 82, Bratislava - mestská časť Rača.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026