FEBOMONT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36279838
DIČ: 2022127349
Vlčany 776, Vlčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčany 776, Vlčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 28. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18065/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Czibula od 28. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEBOMONT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 11,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 41,4 tis. €.

41,4 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Zisk
73,0 tis. €
Aktíva
71,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 8,7 tis., 2023 8,2 tis., 2024 9,1 tis., 2025 11,3 tis.20217,9 tis.20228,7 tis.20238,2 tis.20249,1 tis.202511,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,6 tis., 2022 45,7 tis., 2023 45,0 tis., 2024 48,8 tis., 2025 41,4 tis.202143,6 tis.202245,7 tis.202345,0 tis.202448,8 tis.202541,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,4 tis. € 11,3 tis. €
2024 48,8 tis. € 9,1 tis. €
2023 45,0 tis. € 8,2 tis. €
2022 45,7 tis. € 8,7 tis. €
2021 43,6 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie71,4 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEBOMONT, s.r.o. v konkurze?

FEBOMONT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEBOMONT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEBOMONT, s.r.o. tržby 41,4 tis. €.

Je firma FEBOMONT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEBOMONT, s.r.o. dosiahla zisk 11,3 tis. €.

Kde firma FEBOMONT, s.r.o. sídli?

FEBOMONT, s.r.o. má sídlo na adrese Vlčany 776, Vlčany, 925 84.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026