TOP TERMAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36278297
DIČ: 2022098661
IČ DPH: SK2022098661
Hlavná 164/113, Topoľníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 164/113, Topoľníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 22. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2005
Spisová značka: Sro/17890/T
Predmet podnikania (výber): baliace činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Agneša Vargová od 23. 4. 2026
    konateľspoločník
  • Viktor Varga od 22. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP TERMAL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 73,9 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 542,4 tis. €.

542,4 tis. €
Tržby
73,9 tis. €
Zisk
898,0 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
706,9 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
50,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,5 tis., 2022 332,0 tis., 2023 320,1 tis., 2024 199,5 tis., 2025 73,9 tis.202151,5 tis.2022332,0 tis.2023320,1 tis.2024199,5 tis.202573,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 659,1 tis., 2022 695,5 tis., 2023 1,2 mil., 2024 908,2 tis., 2025 542,4 tis.2021659,1 tis.2022695,5 tis.20231,2 mil.2024908,2 tis.2025542,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 542,4 tis. € 73,9 tis. €
2024 908,2 tis. € 199,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 320,1 tis. €
2022 695,5 tis. € 332,0 tis. €
2021 659,1 tis. € 51,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok441,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok317,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky241,2 tis. €
  • Finančné účty298,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy23,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov603,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie73,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky64,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky527,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP TERMAL, s.r.o. v konkurze?

TOP TERMAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP TERMAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP TERMAL, s.r.o. tržby 542,4 tis. €.

Je firma TOP TERMAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP TERMAL, s.r.o. dosiahla zisk 73,9 tis. €.

Je TOP TERMAL, s.r.o. platiteľom DPH?

TOP TERMAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP TERMAL, s.r.o. sídli?

TOP TERMAL, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 164/113, Topoľníky, 930 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026