ENSTAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36277096
DIČ: 2022094349
IČ DPH: SK2022094349
Černockého 5A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černockého 5A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 11. 2005
Základné imanie: 20,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sro/135107/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Haško od 28. 4. 2017
    konateľ
  • Martin Kondys od 23. 11. 2005
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Kondys od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENSTAV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 577 € a tržby jej klesli o 90 % na 13,2 tis. €.

13,2 tis. €
Tržby
577 €
Zisk
59,6 tis. €
Aktíva
37,2 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,8 tis., 2022 3,7 tis., 2023 49,1 tis., 2024 16,3 tis., 2025 577202110,8 tis.20223,7 tis.202349,1 tis.202416,3 tis.2025577
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,6 tis., 2022 13,7 tis., 2023 150,7 tis., 2024 137,4 tis., 2025 13,2 tis.202135,6 tis.202213,7 tis.2023150,7 tis.2024137,4 tis.202513,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,2 tis. € 577 €
2024 137,4 tis. € 16,3 tis. €
2023 150,7 tis. € 49,1 tis. €
2022 13,7 tis. € 3,7 tis. €
2021 35,6 tis. € 10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,2 tis. €
  • Záväzky22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENSTAV s.r.o. v konkurze?

ENSTAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENSTAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENSTAV s.r.o. tržby 13,2 tis. €.

Je firma ENSTAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENSTAV s.r.o. dosiahla zisk 577 €.

Je ENSTAV s.r.o. platiteľom DPH?

ENSTAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENSTAV s.r.o. sídli?

ENSTAV s.r.o. má sídlo na adrese Černockého 5A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026