GASPARI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36275875
DIČ: 2022070875
IČ DPH: SK2022070875
Dechtice 606, Dechtice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dechtice 606, Dechtice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 12. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/17617/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Gašpar od 12. 10. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASPARI s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 93,8 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
93,8 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
579,3 tis. €
Aktíva
463,5 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 95,4 tis., 2022 75,2 tis., 2023 91,8 tis., 2024 107,6 tis., 2025 93,8 tis.202195,4 tis.202275,2 tis.202391,8 tis.2024107,6 tis.202593,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.20211,2 mil.20221,2 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 93,8 tis. €
2024 1,4 mil. € 107,6 tis. €
2023 1,2 mil. € 91,8 tis. €
2022 1,2 mil. € 75,2 tis. €
2021 1,2 mil. € 95,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok149,5 tis. €
  • Zásoby139,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky240,5 tis. €
  • Finančné účty47,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku27,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov335,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,8 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASPARI s.r.o. v konkurze?

GASPARI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASPARI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASPARI s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma GASPARI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASPARI s.r.o. dosiahla zisk 93,8 tis. €.

Je GASPARI s.r.o. platiteľom DPH?

GASPARI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASPARI s.r.o. sídli?

GASPARI s.r.o. má sídlo na adrese Dechtice 606, Dechtice, 919 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026