ROVAMED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36275271
DIČ: 2022057213
Železničiarska 1840/25, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska 1840/25, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 13. 9. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17531/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Roman Slovák od 13. 9. 2005
    konateľspoločník
  • Viera Slováková od 13. 9. 2005
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROVAMED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 540 € a tržby jej narástli o 6 % na 181,0 tis. €.

181,0 tis. €
Tržby
540 €
Zisk
197,9 tis. €
Celkové výnosy
327,1 tis. €
Aktíva
196,0 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
42,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 775, 2022 620, 2023 5,8 tis., 2024 3,0 tis., 2025 5402021775202262020235,8 tis.20243,0 tis.2025540
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,1 tis., 2022 159,5 tis., 2023 165,5 tis., 2024 171,2 tis., 2025 181,0 tis.2021146,1 tis.2022159,5 tis.2023165,5 tis.2024171,2 tis.2025181,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 181,0 tis. € 540 €
2024 171,2 tis. € 3,0 tis. €
2023 165,5 tis. € 5,8 tis. €
2022 159,5 tis. € 620 €
2021 146,1 tis. € 775 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,8 tis. €
  • Zásoby96,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky100,9 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov188,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie540 €
  • Dlhodobé záväzky58,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROVAMED, s.r.o. v konkurze?

ROVAMED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROVAMED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROVAMED, s.r.o. tržby 181,0 tis. €.

Je firma ROVAMED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROVAMED, s.r.o. dosiahla zisk 540 €.

Kde firma ROVAMED, s.r.o. sídli?

ROVAMED, s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska 1840/25, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026