DOZAMO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36274429
DIČ: 2022040757
IČ DPH: SK2022040757
Horné Orešany 835, Horné Orešany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horné Orešany 835, Horné Orešany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 10. 8. 2005
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2005
Spisová značka: Sro/17432/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Cisár od 10. 8. 2005
    konateľspoločník
  • Dávid Cisár od 29. 3. 2022
    spoločník
  • Matej Cisár od 17. 2. 2021
    spoločník
  • Miriam Cisárová od 29. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DOZAMO, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 390,2 tis. €.

390,2 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
390,3 tis. €
Celkové výnosy
240,8 tis. €
Aktíva
-50,9 tis. €
Vlastné imanie
121 %
Celková zadlženosť
52,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 14,1 tis., 2023 66,4 tis., 2024 −3,2 tis., 2025 6,6 tis.20213,8 tis.202214,1 tis.202366,4 tis.2024−3,2 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,9 tis., 2022 287,8 tis., 2023 367,8 tis., 2024 301,2 tis., 2025 390,2 tis.2021239,9 tis.2022287,8 tis.2023367,8 tis.2024301,2 tis.2025390,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 390,2 tis. € 6,6 tis. €
2024 301,2 tis. € -3,2 tis. €
2023 367,8 tis. € 66,4 tis. €
2022 287,8 tis. € 14,1 tis. €
2021 239,9 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok169,1 tis. €
  • Zásoby4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,1 tis. €
  • Finančné účty20,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-66,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,6 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,0 tis. €
  • Bankové úvery21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DOZAMO, s.r.o. v konkurze?

DOZAMO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DOZAMO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DOZAMO, s.r.o. tržby 390,2 tis. €.

Je firma DOZAMO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DOZAMO, s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je DOZAMO, s.r.o. platiteľom DPH?

DOZAMO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DOZAMO, s.r.o. sídli?

DOZAMO, s.r.o. má sídlo na adrese Horné Orešany 835, Horné Orešany, 919 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026