DANVID spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36273716
DIČ: 2022039085
IČ DPH: SK2022039085
Boleráz 679, Boleráz

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boleráz 679, Boleráz Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 15. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2005
Spisová značka: Sro/17342/T
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie sauny a solária; obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; pohostinská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. JUDr. Mgr. PhDr. Bystrík Vidašič od 15. 7. 2005
    konateľspoločník
  • Mgr. Katarína Vidašičová od 25. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DANVID spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 89 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 464 % na 963,3 tis. €.

963,3 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
711,3 tis. €
Aktíva
264,9 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
13,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,6 tis., 2022 154,0 tis., 2023 167,0 tis., 2024 −134,4 tis., 2025 −14,8 tis.202125,6 tis.2022154,0 tis.2023167,0 tis.2024−134,4 tis.2025−14,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 264,9 tis., 2022 1,4 mil., 2023 268,0 tis., 2024 170,9 tis., 2025 963,3 tis.2021264,9 tis.20221,4 mil.2023268,0 tis.2024170,9 tis.2025963,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 963,3 tis. € -14,8 tis. €
2024 170,9 tis. € -134,4 tis. €
2023 268,0 tis. € 167,0 tis. €
2022 1,4 mil. € 154,0 tis. €
2021 264,9 tis. € 25,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok202,5 tis. €
  • Zásoby311,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky181,0 tis. €
  • Finančné účty13,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy230,5 tis. €
  • Fondy zo zisku9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,8 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky85,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky340,5 tis. €
  • Bankové úvery18,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie384 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DANVID spol. s r.o. v konkurze?

DANVID spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DANVID spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DANVID spol. s r.o. tržby 963,3 tis. €.

Je firma DANVID spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DANVID spol. s r.o. vykázala stratu 14,8 tis. €.

Je DANVID spol. s r.o. platiteľom DPH?

DANVID spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DANVID spol. s r.o. sídli?

DANVID spol. s r.o. má sídlo na adrese Boleráz 679, Boleráz, 919 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026