Juvenalia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36271012
DIČ: 2021996449
Kodályová 27, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kodályová 27, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 1. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17023/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Zuzana Nagyová, MPH od 1. 5. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Juvenalia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 57,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 270,7 tis. €.

270,7 tis. €
Tržby
57,3 tis. €
Zisk
278,2 tis. €
Celkové výnosy
387,6 tis. €
Aktíva
271,4 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
59,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 180,0 tis., 2022 130,0 tis., 2023 74,2 tis., 2024 70,6 tis., 2025 57,3 tis.2021180,0 tis.2022130,0 tis.202374,2 tis.202470,6 tis.202557,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 201,7 tis., 2022 248,1 tis., 2023 296,1 tis., 2024 297,9 tis., 2025 270,7 tis.2021201,7 tis.2022248,1 tis.2023296,1 tis.2024297,9 tis.2025270,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 270,7 tis. € 57,3 tis. €
2024 297,9 tis. € 70,6 tis. €
2023 296,1 tis. € 74,2 tis. €
2022 248,1 tis. € 130,0 tis. €
2021 201,7 tis. € 180,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok262,6 tis. €
  • Zásoby481 €
  • Krátkodobé pohľadávky82,5 tis. €
  • Finančné účty37,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov206,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Juvenalia, s.r.o. v konkurze?

Juvenalia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Juvenalia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Juvenalia, s.r.o. tržby 270,7 tis. €.

Je firma Juvenalia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Juvenalia, s.r.o. dosiahla zisk 57,3 tis. €.

Kde firma Juvenalia, s.r.o. sídli?

Juvenalia, s.r.o. má sídlo na adrese Kodályová 27, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026