LUCA & ROSS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36269956
DIČ: 2021977529
IČ DPH: SK2021977529
Pažite 432/5, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pažite 432/5, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.55
Dátum vzniku: 31. 3. 2005
Základné imanie: 26,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2005
Spisová značka: Sro/18897/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Čižmárik od 31. 3. 2005
    konateľspoločník
  • Viktor Milosavljevič od 18. 4. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUCA & ROSS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 19,1 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 92,5 tis. €.

92,5 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
169,3 tis. €
Aktíva
61,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 341, 2022 133,4 tis., 2023 −836, 2024 47, 2025 19,1 tis.20213412022133,4 tis.2023−836202447202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,7 tis., 2022 98,8 tis., 2023 203,2 tis., 2024 138,8 tis., 2025 92,5 tis.202154,7 tis.202298,8 tis.2023203,2 tis.2024138,8 tis.202592,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,5 tis. € 19,1 tis. €
2024 138,8 tis. € 47 €
2023 203,2 tis. € -836 €
2022 98,8 tis. € 133,4 tis. €
2021 54,7 tis. € 341 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,0 tis. €
  • Záväzky108,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUCA & ROSS, s.r.o. v konkurze?

LUCA & ROSS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUCA & ROSS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUCA & ROSS, s.r.o. tržby 92,5 tis. €.

Je firma LUCA & ROSS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUCA & ROSS, s.r.o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Je LUCA & ROSS, s.r.o. platiteľom DPH?

LUCA & ROSS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUCA & ROSS, s.r.o. sídli?

LUCA & ROSS, s.r.o. má sídlo na adrese Pažite 432/5, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026