Mlyna - catering, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36263729
DIČ: 2021875933
IČ DPH: SK2021875933
Hlavná 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.22
Dátum vzniku: 14. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2005
Spisová značka: Sro/15222/T
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Adriána Lančaričová od 1. 2. 2008
    konateľspoločník
  • Tomáš Lančarič od 1. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mlyna - catering, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 111,3 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 344,7 tis. €.

344,7 tis. €
Tržby
111,3 tis. €
Zisk
487,6 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
626,3 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 102,8 tis., 2022 102,8 tis., 2023 4,8 tis., 2024 3,1 tis., 2025 111,3 tis.2021102,8 tis.2022102,8 tis.20234,8 tis.20243,1 tis.2025111,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 356,6 tis., 2022 643,4 tis., 2023 349,0 tis., 2024 296,4 tis., 2025 344,7 tis.2021356,6 tis.2022643,4 tis.2023349,0 tis.2024296,4 tis.2025344,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,7 tis. € 111,3 tis. €
2024 296,4 tis. € 3,1 tis. €
2023 349,0 tis. € 4,8 tis. €
2022 643,4 tis. € 102,8 tis. €
2021 356,6 tis. € 102,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky501,3 tis. €
  • Finančné účty45,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie834 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy157,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov349,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie111,3 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,8 tis. €
  • Bankové úvery1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mlyna - catering, s.r.o. v konkurze?

Mlyna - catering, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mlyna - catering, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mlyna - catering, s.r.o. tržby 344,7 tis. €.

Je firma Mlyna - catering, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mlyna - catering, s.r.o. dosiahla zisk 111,3 tis. €.

Je Mlyna - catering, s.r.o. platiteľom DPH?

Mlyna - catering, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mlyna - catering, s.r.o. sídli?

Mlyna - catering, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026