Partner Konto, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36263320
DIČ: 2021869696
IČ DPH: SK2021869696
Starohájska 9B, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starohájska 9B, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 8. 2004
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2004
Spisová značka: Sro/15175/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; obchodné, ekonomické a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Mauer od 3. 8. 2004
    konateľspoločník
  • Martin Kosák od 20. 12. 2021
    konateľ
  • Ing. Zuzana Kosáková od 11. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Partner Konto, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 22,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 442,8 tis. €.

442,8 tis. €
Tržby
22,8 tis. €
Zisk
444,8 tis. €
Celkové výnosy
175,2 tis. €
Aktíva
127,9 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
71,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,9 tis., 2022 6,3 tis., 2023 40,4 tis., 2024 21,3 tis., 2025 22,8 tis.202133,9 tis.20226,3 tis.202340,4 tis.202421,3 tis.202522,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 384,9 tis., 2022 373,9 tis., 2023 428,6 tis., 2024 425,9 tis., 2025 442,8 tis.2021384,9 tis.2022373,9 tis.2023428,6 tis.2024425,9 tis.2025442,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 442,8 tis. € 22,8 tis. €
2024 425,9 tis. € 21,3 tis. €
2023 428,6 tis. € 40,4 tis. €
2022 373,9 tis. € 6,3 tis. €
2021 384,9 tis. € 33,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky128,8 tis. €
  • Finančné účty44,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Kapitálové fondy4,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov91,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,8 tis. €
  • Rezervy9,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Partner Konto, s.r.o. v konkurze?

Partner Konto, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Partner Konto, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Partner Konto, s.r.o. tržby 442,8 tis. €.

Je firma Partner Konto, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Partner Konto, s.r.o. dosiahla zisk 22,8 tis. €.

Je Partner Konto, s.r.o. platiteľom DPH?

Partner Konto, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Partner Konto, s.r.o. sídli?

Partner Konto, s.r.o. má sídlo na adrese Starohájska 9B, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026