AN-T.B.M., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36263133
DIČ: 2021863701
IČ DPH: SK2021863701
Chladná ul. 1160, Trhová Hradská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chladná ul. 1160, Trhová Hradská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/15149/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prenájom nehnuteľností a hnuteľných vecí (bytových a nebytových priestorov spojený s doplnkovými službami) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Nagy od 22. 7. 2004
    konateľspoločník
  • Anna Nagyová od 22. 7. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AN-T.B.M., s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 252 % na 13,0 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 282,6 tis. €.

282,6 tis. €
Tržby
13,0 tis. €
Strata
287,0 tis. €
Celkové výnosy
366,9 tis. €
Aktíva
-37,3 tis. €
Vlastné imanie
110 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 300,0 tis., 2022 360,0 tis., 2023 −3,8 tis., 2024 −3,7 tis., 2025 −13,0 tis.2021300,0 tis.2022360,0 tis.2023−3,8 tis.2024−3,7 tis.2025−13,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 300,9 tis., 2022 272,3 tis., 2023 300,7 tis., 2024 306,6 tis., 2025 282,6 tis.2021300,9 tis.2022272,3 tis.2023300,7 tis.2024306,6 tis.2025282,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 282,6 tis. € -13,0 tis. €
2024 306,6 tis. € -3,7 tis. €
2023 300,7 tis. € -3,8 tis. €
2022 272,3 tis. € 360,0 tis. €
2021 300,9 tis. € 300,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok182,6 tis. €
  • Zásoby133,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,9 tis. €
  • Finančné účty40,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-32,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky401,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AN-T.B.M., s.r.o. v konkurze?

AN-T.B.M., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AN-T.B.M., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AN-T.B.M., s.r.o. tržby 282,6 tis. €.

Je firma AN-T.B.M., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AN-T.B.M., s.r.o. vykázala stratu 13,0 tis. €.

Je AN-T.B.M., s.r.o. platiteľom DPH?

AN-T.B.M., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AN-T.B.M., s.r.o. sídli?

AN-T.B.M., s.r.o. má sídlo na adrese Chladná ul. 1160, Trhová Hradská, 930 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026