Cíferská s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36261793
DIČ: 2021835607
IČ DPH: SK2021835607
Hlboká 6, Cífer

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlboká 6, Cífer Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 29. 5. 2004
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/14995/T
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť ekonomického, organizačného a účtovného poradcu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Baran od 11. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cíferská s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 63,3 tis. €.

63,3 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Strata
63,3 tis. €
Celkové výnosy
62,0 tis. €
Aktíva
49,1 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
64,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 14,5 tis., 2023 6,8 tis., 2024 13,3 tis., 2025 −11,2 tis.20218,5 tis.202214,5 tis.20236,8 tis.202413,3 tis.2025−11,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,7 tis., 2022 42,5 tis., 2023 54,7 tis., 2024 54,9 tis., 2025 63,3 tis.202131,7 tis.202242,5 tis.202354,7 tis.202454,9 tis.202563,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 33,5 tis., 2022 42,5 tis., 2023 54,7 tis., 2024 55,0 tis., 2025 63,3 tis.202133,5 tis.202242,5 tis.202354,7 tis.202455,0 tis.202563,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 2,9 tis., 2023 2,8 tis., 2024 2,6 tis., 2025 96020211,8 tis.20222,9 tis.20232,8 tis.20242,6 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,3 tis. € -11,2 tis. €
2024 54,9 tis. € 13,3 tis. €
2023 54,7 tis. € 6,8 tis. €
2022 42,5 tis. € 14,5 tis. €
2021 31,7 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,1 tis. €
  • Zásoby5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,2 tis. €
  • Finančné účty7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cíferská s.r.o. v konkurze?

Cíferská s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cíferská s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cíferská s.r.o. tržby 63,3 tis. €.

Je firma Cíferská s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cíferská s.r.o. vykázala stratu 11,2 tis. €.

Je Cíferská s.r.o. platiteľom DPH?

Cíferská s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cíferská s.r.o. sídli?

Cíferská s.r.o. má sídlo na adrese Hlboká 6, Cífer, 919 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026