HIT Slovensko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36253308
DIČ: 2020192922
IČ DPH: SK2020192922
Krásna 1312, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krásna 1312, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 25. 2. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 4. 2003
Spisová značka: Sro/13977/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivana Luptáková od 10. 6. 2019
    konateľ
  • HIT HOFMAN, s.r.o. od 1. 7. 2022
    spoločník
  • Marek Navrátil od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HIT Slovensko, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 66 % na 375,5 tis. €.

375,5 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
375,5 tis. €
Celkové výnosy
425,4 tis. €
Aktíva
391,3 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
22,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,4 tis., 2022 16,2 tis., 2023 155,5 tis., 2024 170,2 tis., 2025 13,5 tis.202116,4 tis.202216,2 tis.2023155,5 tis.2024170,2 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 301,7 tis., 2022 356,3 tis., 2023 986,2 tis., 2024 1,1 mil., 2025 375,5 tis.2021301,7 tis.2022356,3 tis.2023986,2 tis.20241,1 mil.2025375,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 375,5 tis. € 13,5 tis. €
2024 1,1 mil. € 170,2 tis. €
2023 986,2 tis. € 155,5 tis. €
2022 356,3 tis. € 16,2 tis. €
2021 301,7 tis. € 16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,4 tis. €
  • Zásoby37,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,1 tis. €
  • Finančné účty326,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov370,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HIT Slovensko, s.r.o. v konkurze?

HIT Slovensko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HIT Slovensko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HIT Slovensko, s.r.o. tržby 375,5 tis. €.

Je firma HIT Slovensko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HIT Slovensko, s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je HIT Slovensko, s.r.o. platiteľom DPH?

HIT Slovensko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HIT Slovensko, s.r.o. sídli?

HIT Slovensko, s.r.o. má sídlo na adrese Krásna 1312, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026