M - STAV DS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36249785
DIČ: 2021611185
IČ DPH: SK2021611185
Hlavná 5930/78, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 5930/78, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 6. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2005
Spisová značka: Sro/13549/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; poskytovanie služieb v stavebníctve pomocou mechanizmov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Molnár od 24. 6. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M - STAV DS, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 149 % na 40,8 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 476,8 tis. €.

476,8 tis. €
Tržby
40,8 tis. €
Zisk
479,0 tis. €
Celkové výnosy
813,6 tis. €
Aktíva
455,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,3 tis., 2022 13,1 tis., 2023 3,4 tis., 2024 16,4 tis., 2025 40,8 tis.20219,3 tis.202213,1 tis.20233,4 tis.202416,4 tis.202540,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 382,3 tis., 2022 465,7 tis., 2023 351,6 tis., 2024 689,0 tis., 2025 476,8 tis.2021382,3 tis.2022465,7 tis.2023351,6 tis.2024689,0 tis.2025476,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 476,8 tis. € 40,8 tis. €
2024 689,0 tis. € 16,4 tis. €
2023 351,6 tis. € 3,4 tis. €
2022 465,7 tis. € 13,1 tis. €
2021 382,3 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok89,2 tis. €
  • Zásoby562,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,4 tis. €
  • Finančné účty96,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy375,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,8 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky352,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M - STAV DS, s. r. o. v konkurze?

M - STAV DS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M - STAV DS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M - STAV DS, s. r. o. tržby 476,8 tis. €.

Je firma M - STAV DS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M - STAV DS, s. r. o. dosiahla zisk 40,8 tis. €.

Je M - STAV DS, s. r. o. platiteľom DPH?

M - STAV DS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M - STAV DS, s. r. o. sídli?

M - STAV DS, s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 5930/78, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026