YUYU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36248860
DIČ: 2021679132
IČ DPH: SK2021679132
Vajanského 22, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 22, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 16. 4. 2002
Základné imanie: 14,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/13431/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jianqin Wu od 16. 4. 2002
    konateľspoločník
  • Zhirong Chen od 1. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YUYU, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 869,8 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
869,8 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
51,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,5 tis., 2022 142,3 tis., 2023 544,9 tis., 2024 639,5 tis., 2025 869,8 tis.202131,5 tis.2022142,3 tis.2023544,9 tis.2024639,5 tis.2025869,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 690,4 tis., 2022 1,5 mil., 2023 2,2 mil., 2024 2,4 mil., 2025 3,1 mil.2021690,4 tis.20221,5 mil.20232,2 mil.20242,4 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 869,8 tis. €
2024 2,4 mil. € 639,5 tis. €
2023 2,2 mil. € 544,9 tis. €
2022 1,5 mil. € 142,3 tis. €
2021 690,4 tis. € 31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok893,8 tis. €
  • Zásoby30,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,2 tis. €
  • Finančné účty1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie16,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,4 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie869,8 tis. €
  • Rezervy5,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky312,4 tis. €
  • Bankové úvery333,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YUYU, s.r.o. v konkurze?

YUYU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YUYU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YUYU, s.r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma YUYU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YUYU, s.r.o. dosiahla zisk 869,8 tis. €.

Je YUYU, s.r.o. platiteľom DPH?

YUYU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YUYU, s.r.o. sídli?

YUYU, s.r.o. má sídlo na adrese Vajanského 22, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026