MPL Krytstav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36248533
DIČ: 2020188709
IČ DPH: SK2020188709
Priemyselná 1375, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1375, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 25. 3. 2002
Základné imanie: 22,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2002
Spisová značka: Sro/13396/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Stašák od 10. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Piskla od 7. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPL Krytstav s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 24 % na 82,2 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
82,2 tis. €
Strata
1,5 mil. €
Celkové výnosy
813,9 tis. €
Aktíva
-161,5 tis. €
Vlastné imanie
120 %
Celková zadlženosť
9,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,6 tis., 2022 70,8 tis., 2023 −31,0 tis., 2024 −66,5 tis., 2025 −82,2 tis.202135,6 tis.202270,8 tis.2023−31,0 tis.2024−66,5 tis.2025−82,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,3 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,5 mil.20212,4 mil.20222,3 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € -82,2 tis. €
2024 1,8 mil. € -66,5 tis. €
2023 1,9 mil. € -31,0 tis. €
2022 2,3 mil. € 70,8 tis. €
2021 2,4 mil. € 35,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,5 tis. €
  • Zásoby433,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,8 tis. €
  • Finančné účty91,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie736 €

Pasíva

  • Základné imanie22,5 tis. €
  • Kapitálové fondy127,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-230,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-82,2 tis. €
  • Rezervy7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky961,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie10 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPL Krytstav s.r.o. v konkurze?

MPL Krytstav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPL Krytstav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPL Krytstav s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma MPL Krytstav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPL Krytstav s.r.o. vykázala stratu 82,2 tis. €.

Je MPL Krytstav s.r.o. platiteľom DPH?

MPL Krytstav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPL Krytstav s.r.o. sídli?

MPL Krytstav s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 1375, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026