terč.sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36244562
DIČ: 2020166368
IČ DPH: SK2020166368
Paulínska 20, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Paulínska 20, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 23. 7. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 8. 2001
Spisová značka: Sro/12899/T
Predmet podnikania (výber): reklamná činnosť; vydavateľská činnosť; grafické práce pomocou výpočtovej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Dávidek od 7. 2. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Ľudmila Dávideková od 1. 6. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť terč.sk, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 146,1 tis. €.

146,1 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
118,8 tis. €
Aktíva
100,2 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 7,6 tis., 2023 11,8 tis., 2024 9,8 tis., 2025 13,5 tis.20217,7 tis.20227,6 tis.202311,8 tis.20249,8 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,2 tis., 2022 117,0 tis., 2023 133,0 tis., 2024 156,7 tis., 2025 146,1 tis.2021117,2 tis.2022117,0 tis.2023133,0 tis.2024156,7 tis.2025146,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,1 tis. € 13,5 tis. €
2024 156,7 tis. € 9,8 tis. €
2023 133,0 tis. € 11,8 tis. €
2022 117,0 tis. € 7,6 tis. €
2021 117,2 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie100,2 tis. €
  • Záväzky18,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma terč.sk, s.r.o. v konkurze?

terč.sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma terč.sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala terč.sk, s.r.o. tržby 146,1 tis. €.

Je firma terč.sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 terč.sk, s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je terč.sk, s.r.o. platiteľom DPH?

terč.sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma terč.sk, s.r.o. sídli?

terč.sk, s.r.o. má sídlo na adrese Paulínska 20, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026