SILVA TRADE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36242551
DIČ: 2021577448
IČ DPH: SK2021577448
Školská 8, Horné Mýto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 8, Horné Mýto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 4. 4. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2007
Spisová značka: Sro/12658/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Beáta Holíková od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Holík od 26. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SILVA TRADE, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 168 % na 63,0 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 591,8 tis. €.

591,8 tis. €
Tržby
63,0 tis. €
Zisk
596,3 tis. €
Celkové výnosy
384,5 tis. €
Aktíva
241,0 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
56,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 136,7 tis., 2023 27,6 tis., 2024 23,5 tis., 2025 63,0 tis.202124,0 tis.2022136,7 tis.202327,6 tis.202423,5 tis.202563,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 454,0 tis., 2022 709,7 tis., 2023 681,2 tis., 2024 661,1 tis., 2025 591,8 tis.2021454,0 tis.2022709,7 tis.2023681,2 tis.2024661,1 tis.2025591,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 591,8 tis. € 63,0 tis. €
2024 661,1 tis. € 23,5 tis. €
2023 681,2 tis. € 27,6 tis. €
2022 709,7 tis. € 136,7 tis. €
2021 454,0 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,1 tis. €
  • Zásoby4,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky219,7 tis. €
  • Finančné účty82,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku789 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov170,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,0 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,5 tis. €
  • Bankové úvery66,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SILVA TRADE, spol. s r.o. v konkurze?

SILVA TRADE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SILVA TRADE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SILVA TRADE, spol. s r.o. tržby 591,8 tis. €.

Je firma SILVA TRADE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SILVA TRADE, spol. s r.o. dosiahla zisk 63,0 tis. €.

Je SILVA TRADE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

SILVA TRADE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SILVA TRADE, spol. s r.o. sídli?

SILVA TRADE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Školská 8, Horné Mýto, 930 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026