DRON Industries s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36242128
DIČ: 2020195243
IČ DPH: SK2020195243
Mliečany 147, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mliečany 147, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.32
Dátum vzniku: 14. 3. 2001
Základné imanie: 3,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 1. 2002
Spisová značka: Sro/28282/T
Predmet podnikania (výber): baliace činnosti, manipulácia s tovarom; prenájom skladov a skladovacích priestorov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkova… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Balázs Farkas od 15. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Katalin Farkas od 14. 3. 2001
    konateľspoločník
  • Gergely Farkas od 22. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DRON Industries s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 205,7 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
205,7 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
6,5 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
36,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 −878,9 tis., 2023 8,6 tis., 2024 −287,2 tis., 2025 205,7 tis.20218,8 tis.2022−878,9 tis.20238,6 tis.2024−287,2 tis.2025205,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 797,9 tis., 2022 1,0 mil., 2023 991,9 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,4 mil.2021797,9 tis.20221,0 mil.2023991,9 tis.20241,1 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 205,7 tis. €
2024 1,1 mil. € -287,2 tis. €
2023 991,9 tis. € 8,6 tis. €
2022 1,0 mil. € -878,9 tis. €
2021 797,9 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Zásoby3,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty114,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie38,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,0 mil. €
  • Kapitálové fondy2,3 mil. €
  • Fondy zo zisku23,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie205,7 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky956,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DRON Industries s.r.o. v konkurze?

DRON Industries s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DRON Industries s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DRON Industries s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma DRON Industries s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DRON Industries s.r.o. dosiahla zisk 205,7 tis. €.

Je DRON Industries s.r.o. platiteľom DPH?

DRON Industries s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DRON Industries s.r.o. sídli?

DRON Industries s.r.o. má sídlo na adrese Mliečany 147, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026