JRM Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36240842
DIČ: 2021549398
IČ DPH: SK2021549398
Spartakovská 11, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Spartakovská 11, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 28. 12. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/12459/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Václav Paul od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Martina Paulová od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť JRM Slovakia, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 26 % na 92,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 744,4 tis. €.

744,4 tis. €
Tržby
92,7 tis. €
Zisk
749,5 tis. €
Celkové výnosy
698,6 tis. €
Aktíva
111,7 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
28,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 24,1 tis., 2023 29,2 tis., 2024 61,4 tis., 2025 73,5 tis., 2026 92,7 tis.202224,1 tis.202329,2 tis.202461,4 tis.202573,5 tis.202692,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 415,7 tis., 2023 427,8 tis., 2024 1,2 mil., 2025 893,7 tis., 2026 744,4 tis.2022415,7 tis.2023427,8 tis.20241,2 mil.2025893,7 tis.2026744,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 898,8 tis., 2026 749,5 tis.2022–2023–2024–2025898,8 tis.2026749,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 21,0 tis., 2026 27,8 tis.2022–2023–2024–202521,0 tis.202627,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 744,4 tis. € 92,7 tis. €
2025 893,7 tis. € 73,5 tis. €
2024 1,2 mil. € 61,4 tis. €
2023 427,8 tis. € 29,2 tis. €
2022 415,7 tis. € 24,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,1 tis. €
  • Zásoby23,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky492,9 tis. €
  • Finančné účty157,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie92,7 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky385 €
  • Krátkodobé záväzky583,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie911 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JRM Slovakia, s.r.o. v konkurze?

JRM Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JRM Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala JRM Slovakia, s.r.o. tržby 744,4 tis. €.

Je firma JRM Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 JRM Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 92,7 tis. €.

Je JRM Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

JRM Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JRM Slovakia, s.r.o. sídli?

JRM Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Spartakovská 11, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026