Bednár Montáže, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36238571
DIČ: 2020165543
IČ DPH: SK2020165543
Lošonec 263, Lošonec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lošonec 263, Lošonec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 21. 7. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2001
Spisová značka: Sro/12185/T
Predmet podnikania (výber): montáž, údržba a oprava strojnotechnologických zariadení; výroba prototypových strojov a zariadení; vodoinštalačné a kúrenárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Bednár od 27. 3. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bednár Montáže, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 197,4 tis. €.

197,4 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Strata
51,3 tis. €
Aktíva
13,4 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 253, 2022 16,7 tis., 2023 6,4 tis., 2024 1,6 tis., 2025 −14,7 tis.2021253202216,7 tis.20236,4 tis.20241,6 tis.2025−14,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 385,6 tis., 2022 454,1 tis., 2023 317,8 tis., 2024 239,1 tis., 2025 197,4 tis.2021385,6 tis.2022454,1 tis.2023317,8 tis.2024239,1 tis.2025197,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 197,4 tis. € -14,7 tis. €
2024 239,1 tis. € 1,6 tis. €
2023 317,8 tis. € 6,4 tis. €
2022 454,1 tis. € 16,7 tis. €
2021 385,6 tis. € 253 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,4 tis. €
  • Záväzky37,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bednár Montáže, s.r.o. v konkurze?

Bednár Montáže, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bednár Montáže, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bednár Montáže, s.r.o. tržby 197,4 tis. €.

Je firma Bednár Montáže, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bednár Montáže, s.r.o. vykázala stratu 14,7 tis. €.

Je Bednár Montáže, s.r.o. platiteľom DPH?

Bednár Montáže, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bednár Montáže, s.r.o. sídli?

Bednár Montáže, s.r.o. má sídlo na adrese Lošonec 263, Lošonec, 919 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026