AQUACENTRUM SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36236560
DIČ: 2020170460
IČ DPH: SK2020170460
Žilinská 49, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilinská 49, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 16. 3. 2000
Základné imanie: 8,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2000
Spisová značka: Sro/11964/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; výroba, oprava a montáž čerpadiel, filtrov na vodu a kompresorov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Salajková od 27. 2. 2019
    konateľspoločník
  • Marta Smininová od 16. 3. 2000
    konateľspoločník
  • Vladimír Sminin od 27. 2. 2019
    konateľspoločník
  • Ondrej Sminin od 30. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AQUACENTRUM SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 370,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 10,6 mil. €.

10,6 mil. €
Tržby
370,4 tis. €
Zisk
10,6 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 704,8 tis., 2022 1,1 mil., 2023 602,6 tis., 2024 486,4 tis., 2025 370,4 tis.2021704,8 tis.20221,1 mil.2023602,6 tis.2024486,4 tis.2025370,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,5 mil., 2022 12,2 mil., 2023 11,0 mil., 2024 10,8 mil., 2025 10,6 mil.202110,5 mil.202212,2 mil.202311,0 mil.202410,8 mil.202510,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 mil. € 370,4 tis. €
2024 10,8 mil. € 486,4 tis. €
2023 11,0 mil. € 602,6 tis. €
2022 12,2 mil. € 1,1 mil. €
2021 10,5 mil. € 704,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok55,1 tis. €
  • Zásoby3,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky558 €
  • Krátkodobé pohľadávky228,9 tis. €
  • Finančné účty824,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,3 tis. €
  • Fondy zo zisku830 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie370,4 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky440,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AQUACENTRUM SK, s.r.o. v konkurze?

AQUACENTRUM SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AQUACENTRUM SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AQUACENTRUM SK, s.r.o. tržby 10,6 mil. €.

Je firma AQUACENTRUM SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AQUACENTRUM SK, s.r.o. dosiahla zisk 370,4 tis. €.

Je AQUACENTRUM SK, s.r.o. platiteľom DPH?

AQUACENTRUM SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AQUACENTRUM SK, s.r.o. sídli?

AQUACENTRUM SK, s.r.o. má sídlo na adrese Žilinská 49, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026