JF Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36236098
DIČ: 2021548760
IČ DPH: SK2021548760
Hospodárska 448, Špačince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hospodárska 448, Špačince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 18. 12. 2000
Základné imanie: 796,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2007
Spisová značka: Sro/12439/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Malženický od 18. 12. 2000
    konateľ
  • Mag. Markus Dvorak od 9. 3. 2026
    konateľ
  • JF Austria GmbH od 21. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JF Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 207,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 521,2 tis. €.

521,2 tis. €
Tržby
207,2 tis. €
Zisk
524,0 tis. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
98,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 168,8 tis., 2022 177,4 tis., 2023 166,5 tis., 2024 173,7 tis., 2025 207,2 tis.2021168,8 tis.2022177,4 tis.2023166,5 tis.2024173,7 tis.2025207,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 452,2 tis., 2022 472,2 tis., 2023 449,4 tis., 2024 507,6 tis., 2025 521,2 tis.2021452,2 tis.2022472,2 tis.2023449,4 tis.2024507,6 tis.2025521,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 521,2 tis. € 207,2 tis. €
2024 507,6 tis. € 173,7 tis. €
2023 449,4 tis. € 166,5 tis. €
2022 472,2 tis. € 177,4 tis. €
2021 452,2 tis. € 168,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,9 mil. €
  • Finančné účty383,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie580 €

Pasíva

  • Základné imanie796,7 tis. €
  • Fondy zo zisku79,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie207,2 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky374,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky96,3 tis. €
  • Bankové úvery670,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JF Slovakia s. r. o. v konkurze?

JF Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JF Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JF Slovakia s. r. o. tržby 521,2 tis. €.

Je firma JF Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JF Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 207,2 tis. €.

Je JF Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

JF Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JF Slovakia s. r. o. sídli?

JF Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Hospodárska 448, Špačince, 919 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026