R-team, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36235091
DIČ: 2020173056
IČ DPH: SK2020173056
Rázusova 817/52, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rázusova 817/52, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 23. 12. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2000
Spisová značka: Sro/11808/T
Predmet podnikania (výber): predaj, údržba a oprava motocyklov, ich súčiastok a príslušenstva; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stefano Gasparin od 18. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R-team, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 16,0 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 87,1 tis. €.

87,1 tis. €
Tržby
16,0 tis. €
Strata
154,9 tis. €
Aktíva
67,1 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,2 tis., 2022 7,0 tis., 2023 10,1 tis., 2024 −319, 2025 −16,0 tis.202112,2 tis.20227,0 tis.202310,1 tis.2024−3192025−16,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,0 tis., 2022 18,2 tis., 2023 38,3 tis., 2024 66,5 tis., 2025 87,1 tis.20219,0 tis.202218,2 tis.202338,3 tis.202466,5 tis.202587,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,1 tis. € -16,0 tis. €
2024 66,5 tis. € -319 €
2023 38,3 tis. € 10,1 tis. €
2022 18,2 tis. € 7,0 tis. €
2021 9,0 tis. € 12,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,1 tis. €
  • Záväzky87,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R-team, s.r.o. v konkurze?

R-team, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R-team, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R-team, s.r.o. tržby 87,1 tis. €.

Je firma R-team, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R-team, s.r.o. vykázala stratu 16,0 tis. €.

Je R-team, s.r.o. platiteľom DPH?

R-team, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R-team, s.r.o. sídli?

R-team, s.r.o. má sídlo na adrese Rázusova 817/52, Hlohovec, 920 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026