Tiberius Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36233102
DIČ: 2020187939
IČ DPH: SK2020187939
Moyzesova 838, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moyzesova 838, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 11. 8. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 1999
Spisová značka: Sro/11580/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Kořének od 11. 8. 1999
    konateľspoločník
  • Luděk Jahn od 28. 7. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tiberius Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 58 % na 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 65,0 tis. €.

65,0 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
24,6 tis. €
Aktíva
11,8 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,9 tis., 2022 −13,2 tis., 2023 14,0 tis., 2024 977, 2025 1,5 tis.2021−15,9 tis.2022−13,2 tis.202314,0 tis.202497720251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,1 tis., 2022 126,1 tis., 2023 112,8 tis., 2024 70,4 tis., 2025 65,0 tis.2021109,1 tis.2022126,1 tis.2023112,8 tis.202470,4 tis.202565,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,0 tis. € 1,5 tis. €
2024 70,4 tis. € 977 €
2023 112,8 tis. € 14,0 tis. €
2022 126,1 tis. € -13,2 tis. €
2021 109,1 tis. € -15,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,8 tis. €
  • Záväzky12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tiberius Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Tiberius Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tiberius Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tiberius Slovakia, s.r.o. tržby 65,0 tis. €.

Je firma Tiberius Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tiberius Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Je Tiberius Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Tiberius Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tiberius Slovakia, s.r.o. sídli?

Tiberius Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Moyzesova 838, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026