OSP DANUBIUS DS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36231738
DIČ: 2020197025
IČ DPH: SK2020197025
Bratislavská 37, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 37, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 4. 1999
Základné imanie: 284,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 1999
Spisová značka: Sro/11417/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť; výroba transportného betónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Tomáš Vörös od 10. 10. 2023
    konateľspoločník
  • DAV - STAV, s.r.o. od 15. 3. 2004
    spoločník
  • OSP Hungary od 16. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OSP DANUBIUS DS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 102,1 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
102,1 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −289,4 tis., 2022 92,6 tis., 2023 276,6 tis., 2024 55,7 tis., 2025 102,1 tis.2021−289,4 tis.202292,6 tis.2023276,6 tis.202455,7 tis.2025102,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,3 mil., 2022 5,8 mil., 2023 12,2 mil., 2024 6,1 mil., 2025 5,6 mil.20214,3 mil.20225,8 mil.202312,2 mil.20246,1 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 102,1 tis. €
2024 6,1 mil. € 55,7 tis. €
2023 12,2 mil. € 276,6 tis. €
2022 5,8 mil. € 92,6 tis. €
2021 4,3 mil. € -289,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok896,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok189,8 tis. €
  • Zásoby119,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky818,0 tis. €
  • Finančné účty627,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie284,9 tis. €
  • Kapitálové fondy178,0 tis. €
  • Fondy zo zisku475,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov252,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,1 tis. €
  • Rezervy9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky624 €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OSP DANUBIUS DS s.r.o. v konkurze?

OSP DANUBIUS DS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OSP DANUBIUS DS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OSP DANUBIUS DS s.r.o. tržby 5,6 mil. €.

Je firma OSP DANUBIUS DS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OSP DANUBIUS DS s.r.o. dosiahla zisk 102,1 tis. €.

Je OSP DANUBIUS DS s.r.o. platiteľom DPH?

OSP DANUBIUS DS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OSP DANUBIUS DS s.r.o. sídli?

OSP DANUBIUS DS s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 37, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026