AREA Šamorín, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36228290
DIČ: 2020194902
IČ DPH: SK2020194902
Bratislavská ulica 88, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská ulica 88, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 10. 6. 1998
Základné imanie: 735,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 7. 1998
Spisová značka: Sro/11061/T
Predmet podnikania (výber): úprava, obnova a ošetrenie verejnej zelene, zariadení parkov a detských ihrísk a sadovnícke práce; čistenie, oprava a údržba mestkých komunikácií; oprava, údržba a montáž verejného osvetlenia a elektroinštalačné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Valocsay od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Mesto Šamorín od 2. 2. 2023
    spoločník
  • Henrieta Balheimová od 5. 4. 2019
    člen dozornej rady
  • János Méry od 5. 4. 2019
    člen dozornej rady
  • MUDr. Renáta Varga od 5. 4. 2019
    člen dozornej rady
  • Márton Domsitz od 5. 4. 2019
    člen dozornej rady
  • Ľudovít Ürge od 5. 4. 2019
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AREA Šamorín, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
41,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 104,6 tis., 2022 28,4 tis., 2023 20,5 tis., 2024 6,2 tis., 2025 5,7 tis.2021104,6 tis.202228,4 tis.202320,5 tis.20246,2 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,2 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,6 mil.20212,2 mil.20222,2 mil.20232,2 mil.20242,1 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 5,7 tis. €
2024 2,1 mil. € 6,2 tis. €
2023 2,2 mil. € 20,5 tis. €
2022 2,2 mil. € 28,4 tis. €
2021 2,2 mil. € 104,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok11,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok493,9 tis. €
  • Zásoby31,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky55,3 tis. €
  • Finančné účty999,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie52,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie735,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov522,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,7 tis. €
  • Rezervy56,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky87,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,8 tis. €
  • Bankové úvery20,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie59,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AREA Šamorín, s.r.o. v konkurze?

AREA Šamorín, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AREA Šamorín, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AREA Šamorín, s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma AREA Šamorín, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AREA Šamorín, s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je AREA Šamorín, s.r.o. platiteľom DPH?

AREA Šamorín, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AREA Šamorín, s.r.o. sídli?

AREA Šamorín, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská ulica 88, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026