MGM & partners s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36225738
DIČ: 2020163552
IČ DPH: SK2020163552
Rastislavova 1/2112, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 1/2112, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 22. 12. 1997
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1999
Spisová značka: Sro/10787/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaj iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; prenájom priemyselného tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Glos od 23. 8. 2004
    konateľspoločník
  • Ing.PaedDr. František Glos od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MGM & partners s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 623 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 234 % na 395,0 tis. €.

395,0 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
622,7 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
279,5 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
24,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 819, 2022 4,2 tis., 2023 2,0 tis., 2024 1,8 tis., 2025 12,9 tis.202181920224,2 tis.20232,0 tis.20241,8 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 283,7 tis., 2022 366,3 tis., 2023 243,3 tis., 2024 118,1 tis., 2025 395,0 tis.2021283,7 tis.2022366,3 tis.2023243,3 tis.2024118,1 tis.2025395,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 395,0 tis. € 12,9 tis. €
2024 118,1 tis. € 1,8 tis. €
2023 243,3 tis. € 2,0 tis. €
2022 366,3 tis. € 4,2 tis. €
2021 283,7 tis. € 819 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok537,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,5 tis. €
  • Zásoby573,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky223,8 tis. €
  • Finančné účty116,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Kapitálové fondy358,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-106,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky843,8 tis. €
  • Bankové úvery278,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MGM & partners s.r.o. v konkurze?

MGM & partners s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MGM & partners s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MGM & partners s.r.o. tržby 395,0 tis. €.

Je firma MGM & partners s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MGM & partners s.r.o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je MGM & partners s.r.o. platiteľom DPH?

MGM & partners s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MGM & partners s.r.o. sídli?

MGM & partners s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 1/2112, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026