SARYA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36225657
DIČ: 2020163640
IČ DPH: SK2020163640
ul. Jána Sambucusa 3, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Jána Sambucusa 3, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 22. 12. 1997
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2002
Spisová značka: Sro/10775/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona); reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Hruška od 24. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SARYA, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 12,0 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 387,4 tis. €.

387,4 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
387,7 tis. €
Celkové výnosy
85,4 tis. €
Aktíva
31,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
10,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 23,3 tis., 2023 440, 2024 11,3 tis., 2025 12,0 tis.202123,4 tis.202223,3 tis.2023440202411,3 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 712,8 tis., 2022 722,9 tis., 2023 602,3 tis., 2024 496,2 tis., 2025 387,4 tis.2021712,8 tis.2022722,9 tis.2023602,3 tis.2024496,2 tis.2025387,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 387,4 tis. € 12,0 tis. €
2024 496,2 tis. € 11,3 tis. €
2023 602,3 tis. € 440 €
2022 722,9 tis. € 23,3 tis. €
2021 712,8 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky55,8 tis. €
  • Finančné účty29,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky175 €
  • Krátkodobé záväzky54,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SARYA, spol. s r.o. v konkurze?

SARYA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SARYA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SARYA, spol. s r.o. tržby 387,4 tis. €.

Je firma SARYA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SARYA, spol. s r.o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je SARYA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

SARYA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SARYA, spol. s r.o. sídli?

SARYA, spol. s r.o. má sídlo na adrese ul. Jána Sambucusa 3, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026