VOKUS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36219363
DIČ: 2020184738
IČ DPH: SK2020184738
Rohatecká 23, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rohatecká 23, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 21. 3. 1997
Základné imanie: 23,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 1997
Spisová značka: Sro/10144/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; poskytovanie služieb poľnohospodárskou technikou a jej prenájom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VOKUS, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 76,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
76,5 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 79,0 tis., 2022 166,4 tis., 2023 73,2 tis., 2024 55,1 tis., 2025 76,5 tis.202179,0 tis.2022166,4 tis.202373,2 tis.202455,1 tis.202576,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 2,1 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.20211,4 mil.20222,1 mil.20231,8 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,3 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,6 mil.20211,7 mil.20222,3 mil.20231,9 mil.20241,9 mil.20251,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 21,7 tis., 2022 45,9 tis., 2023 19,9 tis., 2024 15,4 tis., 2025 20,7 tis.202121,7 tis.202245,9 tis.202319,9 tis.202415,4 tis.202520,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 76,5 tis. €
2024 1,6 mil. € 55,1 tis. €
2023 1,8 mil. € 73,2 tis. €
2022 2,1 mil. € 166,4 tis. €
2021 1,4 mil. € 79,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok631,2 tis. €
  • Zásoby228,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky193,5 tis. €
  • Finančné účty1,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie23,2 tis. €
  • Kapitálové fondy468,0 tis. €
  • Fondy zo zisku14,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov326,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,5 tis. €
  • Rezervy17,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky435,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky409,3 tis. €
  • Bankové úvery640,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VOKUS, spol. s r.o. v konkurze?

VOKUS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VOKUS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VOKUS, spol. s r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma VOKUS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VOKUS, spol. s r.o. dosiahla zisk 76,5 tis. €.

Je VOKUS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

VOKUS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VOKUS, spol. s r.o. sídli?

VOKUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Rohatecká 23, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026