GNOMA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36213063
DIČ: 2020041034
IČ DPH: SK2020041034
Nad Laborcom 1771/8, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nad Laborcom 1771/8, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.51
Dátum vzniku: 21. 3. 2002
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2002
Spisová značka: Sro/13150/V
Predmet podnikania (výber): školiaca a lektorská činnosť, vzdelávanie, organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení, seminárov vrátane ich vecné…; poradenská činnosť v registrovanom predmete; kopírovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Andrišov od 12. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GNOMA, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 5,4 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 396,0 tis. €.

396,0 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Zisk
396,0 tis. €
Celkové výnosy
633,1 tis. €
Aktíva
107,5 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 570, 2023 2,5 tis., 2024 5,4 tis., 2025 5,4 tis.20212,5 tis.202257020232,5 tis.20245,4 tis.20255,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,6 tis., 2022 334,9 tis., 2023 326,4 tis., 2024 336,3 tis., 2025 396,0 tis.2021276,6 tis.2022334,9 tis.2023326,4 tis.2024336,3 tis.2025396,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 396,0 tis. € 5,4 tis. €
2024 336,3 tis. € 5,4 tis. €
2023 326,4 tis. € 2,5 tis. €
2022 334,9 tis. € 570 €
2021 276,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,1 tis. €
  • Zásoby50,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky464,5 tis. €
  • Finančné účty46,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov74,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,4 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky157 €
  • Krátkodobé záväzky517,1 tis. €
  • Bankové úvery5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GNOMA, s.r.o. v konkurze?

GNOMA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GNOMA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GNOMA, s.r.o. tržby 396,0 tis. €.

Je firma GNOMA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GNOMA, s.r.o. dosiahla zisk 5,4 tis. €.

Je GNOMA, s.r.o. platiteľom DPH?

GNOMA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GNOMA, s.r.o. sídli?

GNOMA, s.r.o. má sídlo na adrese Nad Laborcom 1771/8, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026