REBEL´ant s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36210641
DIČ: 2021632547
IČ DPH: SK2021632547
Alžbetina 1, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alžbetina 1, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 22. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2023
Spisová značka: Sro/12894/V
Predmet podnikania (výber): - prípravné práce k realizácii stavby; - uskutočňovanie stavieb a ich zmien; - dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Hrušovský od 24. 4. 2014
    konateľ
  • Ing. Viera Pajtášová od 22. 11. 2001
    konateľspoločník
  • Marcel Pajtáš od 17. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REBEL´ant s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 63 % na 67,2 tis. €.

67,2 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Strata
37,7 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 10,7 tis., 2023 5,1 tis., 2024 3,4 tis., 2025 −14,1 tis.20219,2 tis.202210,7 tis.20235,1 tis.20243,4 tis.2025−14,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,4 tis., 2022 34,6 tis., 2023 195,2 tis., 2024 183,3 tis., 2025 67,2 tis.202123,4 tis.202234,6 tis.2023195,2 tis.2024183,3 tis.202567,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,2 tis. € -14,1 tis. €
2024 183,3 tis. € 3,4 tis. €
2023 195,2 tis. € 5,1 tis. €
2022 34,6 tis. € 10,7 tis. €
2021 23,4 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,2 tis. €
  • Záväzky8,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REBEL´ant s.r.o. v konkurze?

REBEL´ant s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REBEL´ant s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REBEL´ant s.r.o. tržby 67,2 tis. €.

Je firma REBEL´ant s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REBEL´ant s.r.o. vykázala stratu 14,1 tis. €.

Je REBEL´ant s.r.o. platiteľom DPH?

REBEL´ant s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REBEL´ant s.r.o. sídli?

REBEL´ant s.r.o. má sídlo na adrese Alžbetina 1, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026