OLHA TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36208086
DIČ: 2020048162
IČ DPH: SK2020048162
Kráľovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kráľovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 23. 7. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2001
Spisová značka: Sro/12619/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu, výkonov a služieb; obchodná činnosť - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj (okrem koncesovaných živností); činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Olha od 4. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OLHA TRADE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 9,6 tis. € a tržby jej ostali na 562,5 tis. €.

562,5 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
567,2 tis. €
Celkové výnosy
252,1 tis. €
Aktíva
107,0 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
19,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 2,7 tis., 2023 1,8 tis., 2024 8,7 tis., 2025 9,6 tis.20212,4 tis.20222,7 tis.20231,8 tis.20248,7 tis.20259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 383,0 tis., 2022 461,6 tis., 2023 569,6 tis., 2024 563,8 tis., 2025 562,5 tis.2021383,0 tis.2022461,6 tis.2023569,6 tis.2024563,8 tis.2025562,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 562,5 tis. € 9,6 tis. €
2024 563,8 tis. € 8,7 tis. €
2023 569,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 461,6 tis. € 2,7 tis. €
2021 383,0 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok157,0 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,7 tis. €
  • Finančné účty63,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie868 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy55,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,6 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,8 tis. €
  • Bankové úvery22,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OLHA TRADE, s.r.o. v konkurze?

OLHA TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OLHA TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OLHA TRADE, s.r.o. tržby 562,5 tis. €.

Je firma OLHA TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OLHA TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je OLHA TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

OLHA TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OLHA TRADE, s.r.o. sídli?

OLHA TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Kráľovce, 044 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 21. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 21. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026