BAPEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36204382
DIČ: 2020040451
IČ DPH: SK2020040451
M. Rázusa 3, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Rázusa 3, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 14. 2. 2001
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 2. 2001
Spisová značka: Sro/12242/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod a maloobchod: - potraviny, tabakové výrobky, textil, odevy, obuvnícke a kožiarske výrobky, papier, hutníc…; predaj na priamu konzumáciu: nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva a dest…; predaj na trhových miestach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Žofčák od 17. 12. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAPEX, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 62,8 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 417,5 tis. €.

417,5 tis. €
Tržby
62,8 tis. €
Zisk
418,1 tis. €
Celkové výnosy
618,6 tis. €
Aktíva
153,2 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,3 tis., 2022 41,3 tis., 2023 55,6 tis., 2024 −47,0 tis., 2025 62,8 tis.202131,3 tis.202241,3 tis.202355,6 tis.2024−47,0 tis.202562,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 446,5 tis., 2022 239,4 tis., 2023 363,7 tis., 2024 360,4 tis., 2025 417,5 tis.2021446,5 tis.2022239,4 tis.2023363,7 tis.2024360,4 tis.2025417,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 417,5 tis. € 62,8 tis. €
2024 360,4 tis. € -47,0 tis. €
2023 363,7 tis. € 55,6 tis. €
2022 239,4 tis. € 41,3 tis. €
2021 446,5 tis. € 31,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky96,2 tis. €
  • Finančné účty470,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie264 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov83,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-10,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky386,4 tis. €
  • Bankové úvery89,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAPEX, spol. s r.o. v konkurze?

BAPEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAPEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAPEX, spol. s r.o. tržby 417,5 tis. €.

Je firma BAPEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAPEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 62,8 tis. €.

Je BAPEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

BAPEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAPEX, spol. s r.o. sídli?

BAPEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese M. Rázusa 3, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026